Kniha návštěv

Datum: 08.07.2012

Vložil: Žabák

Titulek: Re: nespokojenost

Milá Zuzíku,nevím jak máme poznat co je otravování a co je škádlení. Pokud bys požádala plavčici, jistě by s tím něco udělala. Zjišťoval jsem okolnosti vašeho sprchování. Když tam naše pracovnice přišla, nebylo tam pro páru vidět, což by se po minutě a půl nemohlo stát. 7 cm velký pavouk u nás nežije. Asi jsi byla v nějaké jiné destinaci. A naposled - rejsek je u nás chráněný a myslím si, že nikomu neublíží. Zdraví Žabák

Odpovědět

—————

Datum: 11.07.2012

Vložil: Danča

Titulek: Re: nespokojenost

Zuzano.. rada - když nechceš být otravovaná , tak si dej doma sprchu pusť si vodu třeba na hodinu ,nebudeš tam mít ani puberťáky a snad ani né 7cm pavouka . A rejska nech rejskem, ty taky chodíš tam ,kde tě třeba nemusí vidět ...prostě - příště ,, SEĎ DOMA NA ZADKU ,,. A NEOTRAVUJ blbostma ... : - )))
Já koupaliště Žabák navštěvuji a ráda , v pokladně moc milá ,povídavá a ,,OCHOTNÁ,,starší pani (např. posledně mi chtěla půjčit svůj mobil na zavolání,když jsem čekala na kamarádku , která se zdržela a nevěděla jsem co s ní je a svůj mobil jsem nechala doma.. ) .. akorát voda by mohla být teplejší ,ale jinak všude čisto a pohoda..

Odpovědět

—————

Datum: 21.06.2012

Vložil: huuuuhjh

Titulek: žááábák

úpa krásný,to tu máte

Odpovědět

—————