Kniha návštěv

Datum: 03.08.2013

Vložil: Ivan

Titulek: otevírací doba

Dobrý večer,
tak nevím, ale nejsem spokojen s Vaší otevírací dobou. Mít otevříno až od 10h se mi zdá dost pozdě, hlavně o rázdninách. Nechcete s tím něco udělat?

Odpovědět

—————

Datum: 13.08.2013

Vložil: Žabák

Titulek: Re: otevírací doba

Letos s tím nic dělat nebudeme.

Odpovědět

—————

Datum: 23.07.2013

Vložil: Václav

Titulek: Slečna v LP

Dobrý den, chtěl jsem se zeptat na jméno jedné mladé, krásné, blonďaté slečny insktruktorky, která pracuje v lanovém parku. Děkuji.

Odpovědět

—————

Datum: 04.06.2013

Vložil: Lucka

Titulek: pavouk

Přítelovi chci k narozeninám dát právě tohle ,,zalezení´ si na překážkách. Já na to ale vážně nemám žaludek, on je do toho blázen. Je možné, jít do areálu s ním, ale pouze ho sledovat? V některých lanových centrech bývají i lavičky, tady jsem si jich na fotkách nevšimla...
Ještě se chci zeptat, může jít do lanového centra právě jeden člověk? četla jsem něco o vzájemném jištění... děkuji za odpověď :)

Odpovědět

—————

Datum: 15.06.2013

Vložil: Pavouk

Titulek: Re: pavouk

Do Lanového centra může přijít i jednotlivec. Vzájemné jištění platí pro lezeckou stěnu. Máme zde i sezení pro 15 osob na terase srubu a plánujeme prodávat drobné občerstvení.

Odpovědět

—————

Datum: 16.06.2013

Vložil: Lucka

Titulek: Re: Re: pavouk

děkuji, ještě jeden dotaz, máte dárkové poukázky? :)

Odpovědět

—————

Datum: 17.06.2013

Vložil: Žabák

Titulek: Re: Re: Re: pavouk

Samozřejmě. Můžeme poskytnout permanentku na 10 návštěv nebo poukázku na výběr služeb v určité hodnotě. To je třeba objednat 1 den předem.

Odpovědět

—————

Datum: 11.07.2012

Vložil: Zuzík

Titulek: Aha...hm..

Tak abych to trochu upřesnila: na Žabák chodím ráda a často, v podstatě věci proti němu vůbec nic nemám, ale teď přejdu rovnou ke sprchám- to tedy nevím, co vám vaše pracovnice pověděla- jednu věc ale vím, čekaly jsme přes pět minut, než vylezou dvě holky, které měly puštěné sprchy a nechaly je tak, i když z nich vylezly a odešly, a pak nadávejte nám. No a k té páře, co myslíte že jsme tam viděly my, když jsme tam vlezly? Viděli jsme určitě ještě míň, než vaše pracovnice. 7 cm velký pavouk u vás nežije, přesto tam byl, ale to uznávám, že neovlivníte.A nemám dojem, že bych psala, že mě ten rejsek pokousal! Dančo- ->V POKLADNĚ<- je milá, povídavá a ochotná paní, to já vím =) Nazdar!

Odpovědět

—————

Datum: 28.06.2012

Vložil: Zuzík

Titulek: nespokojenost

Dnes jsem s kamarádkami navštívila koupaliště Žabák, a musím říct, že jsem s pár věcmi značně nespokojena. Jakmile jsem vlezla do bazénu, začali nás tam OPĚT otravovat jistí pubertální kluci, což by nebylo tak zvláštní, ale plavčice, místo toho, aby s tím něco udělala, tak si povídala nejspíše s nějakou svou kamarádkou. Po "koupání" jsem se šla opláchnout od chloru. Jenže po chvíli /cca jeden a půl minutě/ do sprch doslova vběhla jistá pracovnice Žabáku a začala nám nadávat, jak jsme už tam dlouho, jak vodou plýtváme a poučila nás o tom, jak je nyní voda drahá! Když jsem tedy odcházela ze sprch, povšimla jsem si tlustého chlupatého pavouka v jednom sprchovém koutu, asi 7cm velkého. A když jsem si sedla na ručník, zahlédla jsem rejska, který si to štrádoval přímo okolo bazénu! No nevím, příště si tu návštěvu vašeho "koupaliště" ještě zvážím. =*

Odpovědět

—————

Datum: 30.06.2012

Vložil: Rejsek

Titulek: Re: nespokojenost

A proč bych si nemohl štrádovat okolo bazénu, když jsem si zaplatil vstup...:-(

Odpovědět

—————