Kniha návštěv

Datum: 04.07.2018

Vložil: ..

Titulek: Konečně

Konečně se sešly vysoké teploty a otevřené koupaliště - dnes je první den, kdy je v tomto roce vhodné jít na koupaliště.

Odpovědět

—————

Datum: 07.08.2017

Vložil: Lukáš

Titulek: Návštěvní řád

Jezdíme jsem každý rok na týden ke známým a navstevujeme rádi tohle koupaliště ,výjimkou je dnešní den. Nepřizpůsobilì obcani se tady koupají ve spodním prádle a v civilních věcech.Mam pocit že si tady chodí prát věci přitom v nastevnim řadu se to zakazuje,na recepci mě pan poslal za plavcikama..tak jsem zvědavy jestli to někdo zakáže..zatím se k tomu nikdo nemá..Takže dneska 7.8 2017 palec dolů

Odpovědět

—————

Datum: 12.09.2016

Vložil: Ondra

Titulek: Otevřete koupaliště!

Proč????? Teploty dosahují až k 30°C. Já bych tam rád vyrazil. Budu muset jít do nějakého rybníka, no jo, co se dá dělat! Ok.

Odpovědět

—————

Datum: 13.09.2016

Vložil: Žabák

Titulek: Re: Otevřete koupaliště!

Koupaliště, fotbalový a zimní stadion je propojen energeticky a i voda je společná. Voda pro chlazení a úpravu ledu na ZS, kropení hřiště na fotbalech a kurtech a voda pro koupaliště je jedna. Na začátku září jsme již měli problémy, protože na takový nápor není technologie dlouhodobě připravená. Energeticky jsme byli na stropě rezervované kapacity el.energie (chlazení na ZS, čerpadla a filtrace na koupališti, kropení hřiště, osvětlení večerních zápasů na umělce). Provoz se plánuje dlouho dopředu a takové "babí léto" nebylo 46 let !!! Ještě začátkem srpna meteorologové hlásili, že léto skončí v polovině srpna. Dlouhodobý souběh všech sportovišť přináší i problémy personální. Na co běžně stačí 3 proškolení lidé, potřebujete v souběhu všeho alespoň 6 pracovníků. Znovuotevřít koupaliště neznamená jenom otočit klíčem v bráně. Je to o moc složitější než se zdá.

Odpovědět

—————

Datum: 25.07.2015

Vložil: Monďa

Titulek: puberťáci v akci

Super zábava pro odrostlá děcka 23.7.2015.
Jen nevím, kde najít kolektivní foto, které nám ochotná slečna vyfotografovala. Děkujeme

Odpovědět

—————

Datum: 20.08.2014

Vložil: monika kopecká

Titulek: jsem ze bzový - žabák

uplně hnusný to tam máte :( no fůj , blééé nespokojená

Odpovědět

—————

Datum: 30.08.2016

Vložil: joooo

Titulek: Re: jsem ze bzový - žabák

Když jste nespokojené tak tam nechoďte....a je to tam hezky

Odpovědět

—————

Datum: 04.07.2018

Vložil: ..

Titulek: Re: jsem ze bzový - žabák

Jsi normální?

Odpovědět

—————

Datum: 09.06.2014

Vložil: Danča

Titulek: OTEVŘENÍ KOUPALIŠTĚ

Velká škoda ,že při těchto tropických teplotách jste už otevřeli koupaliště,myslím si ,že by byl velký zájem.
Dnes jsem v práci při poslechu rádia ,,MARNĚ,, čekala,že i koupaliště v Humpolci otevře,(hned bych tam po práci vyrazila), protože všude kolem se otvírá ,nebo už mají od víkendu otevřeno..
A taky souhlasím s Mikim, proč? Když je opravdu velký hic není otevřeno ,alespoň do 20hod., člověk který končí v 17hod. v práci si by zasloužil delší osvěžení...nemyslíte!!!????

Odpovědět

—————

Datum: 09.06.2014

Vložil: Miki

Titulek: otevírací doba

Opravdu není možné prodloužit otevírací dobu? V 19:00 je ještě 30° a sluníčko svítí. Myslím, že je to škoda, prostředí je příjemné a když jde člověk v 17:00 z práce...

Odpovědět

—————